İade ve para iade politikası

30 günlük bir iade politikamız var; bu, ürününüzü aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 30 gününüz olduğu anlamına gelir.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün, aldığınızla aynı durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

İade işlemini başlatmak için info@erkirtasiye.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lütfen iadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini unutmayın: Gürsel Mah. Özoğul Cad. Güçbirliği Sok. No:5A Kağıthane-İstanbul


İadeniz kabul edilirse size bir iade gönderi etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatlar göndereceğiz. İade talebi yapılmadan tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir geri dönüş sorunuz için info@erkirtasiye.com.tr adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.


Hasarlı ve Sorunlu Ürünler
Lütfen siparişinizi teslim alırken kontrol edin ve ürün arızalıysa, hasarlıysa veya yanlış ürün aldıysanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirip düzeltebiliriz.


Istisnalar ve İade Edilemeyen Ürünler
Çabuk bozulan ürünler (gıda, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli türdeki ürünler iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazların iadesini de kabul etmiyoruz. Belirli bir öğenizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünlerde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemiyoruz.


Değişim ve İade
İstediğinizi almanızı sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmek ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi gerçekleştirmektir.


Avrupa Birliği 14 Günlük Bekleme Süresi
Yukarıdakilere bakılmaksızın, ürün Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi herhangi bir nedenle ve hiçbir gerekçe göstermeksizin 14 gün içinde iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüzün aldığınız haliyle aynı, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketleriyle birlikte ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.


Geri Ödeme
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin de biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.
İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla süre geçtiyse lütfen info@erkirtasiye.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.